Кошик
1259 відгуків
+380 (67) 466-81-41
Спартаківська, 22, Біла Церква, Україна
Світ Комфорту - Ворота, ролети, автоматика для воріт, жалюзі
Залишити відгук

Про нас

svitkomfortu.com.uaКомпанія Світ Комфорту спеціалізується на створенні комфорту, підтримці домашнього затишку і забезпеченні безпеки.

Компанія Світ Комфорту має досить широку сферу занять, основа якої - виробництво, продаж, установка, сервіс і ремонт продукції.

Світ Комфорту - історія розвитку бере свій початок ще з 2002 року. Після безлічі етапів розвитку виробництва з метою поліпшення якості продукції та надання послуг Компанія Світ Комфорту перетворилася в прогресивного і провідного гравця на сучасному ринку. Багаторічний досвід роботи в поєднанні з використанням тільки високоякісних матеріалів дозволили виробити універсальну технологію виготовлення. Всі зусилля, докладені для досягнення досконалості, відображаються на якості товарів і сервісному обслуговуванні клієнтів.

Світ Комфорту співпрацює тільки з досвідченими і перевіреними постачальниками. Адже першочергове завдання - це гарантія точного і своєчасного виконання замовлень. Компанія Світ Комфорту ретельно стежить за оновленнями продукції, постійно підвищуючи навички своїх співробітників, щоб завжди йти у ногу з часом. Команда професійних менеджерів із задоволенням допоможуть не тільки у виборі товару, а й з радістю проконсультують в будь-якому питанні.

Світ Комфорту працює як інтернет-магазин. На сайті створено всі необхідні умови для максимально зручного спілкування з клієнтами. Кожен бажаючий має можливість скористатися послугами в онлайн режимі і замовити товар у будь-яку точку країни. Це свідчить про те, що головним прагненням Компанії Світ Комфорту було і буде забезпечення абсолютного комфорту клієнтів.

Світ Комфорту - це команда фахівців, яка щиро переживає і по-справжньому піклується про своїх клієнтів. Найцінніше - це спостерігати позитивні емоції людей від добре виконаної роботи. Ідеєю створення послужило непідробне бажання вносити в сучасні житла красу, тепло і впорядкованість. У всякому разі, важко заперечити той факт, що рівень домашнього затишку і відчуття безпеки впливає не тільки на настрій людини, але і на її життя.

Ворота, ролети, автоматика для воріт, жалюзі в Білій Церкві та Київській області

Інформація про компанію

Назва:
Світ Комфорту - Ворота, ролети, автоматика для воріт, жалюзі
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги, Дистриб'ютор / Реселер, Представництво
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2002
Статутний фонд:
50 тис. USD - 200 тис. USD

Ринкова діяльність

Обсяги продажів за рік:
500 тис. - 1 млн. USD

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Біла Церква, Київ
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner