Кошик
1259 відгуків
+380 (67) 466-81-41
Спартаківська, 22, Біла Церква, Україна
Світ Комфорту - Ворота, ролети, автоматика для воріт, жалюзі
Залишити відгук

Жалюзі горизонтальні алюмінієві

Жалюзі горизонтальні алюмінієві

Жалюзі горизонтальні алюмінієві

Жалюзі горизонтальні є дуже популярними в сфері оформлення віконних конструкцій. Світовий інтерес до металевих жалюзі обумовлений універсальністю, якістю, максимально ефективним регулюванням світлового потоку, лаконічним зовнішнім виглядом, простотою та зручністю управління. Алюмінієві горизонтальні жалюзі - це незамінна річ для захисту від сонця, пилу, а також регулювання повітряних або теплових потоків. Жалюзі горизонтальні не виділяють шкідливих речовин і перевершують всі інші вироби по мірі відбиття сонячних променів.

Такий вид сонцезахисних систем, як горизонтальні алюмінієві жалюзі, славляться колосальною популярністю. Вони більш функціональні порівняно з традиційними шторами або фіранками на вікнах.

Головна складова жалюзі - це алюмінієві смужки, які називають ламелі. Алюмінієві горизонтальні жалюзі мають більше 50 різних колірних виконань. Ламелі бувають звичайними або перфорованими, можуть мати глянсове, матове або блискуче покриття.

Частина жалюзі, до якої кріплять ламелі, називається карниз. Як правило, матеріалом для його виготовлення є алюміній.

Переваги горизонтальних алюмінієвих жалюзі - це практичність і зручність в експлуатації. Металеві жалюзі ідеально підходять для кухні, ванної або лоджії, так як не вбирають жир і запах, не потребують особливого догляду і займають невелику площу вікна. Більш того, це вдале рішення для дитячої кімнати та спальні, завдяки своїй повній непрозорості в закритому стані навіть в яскравий сонячний день. Горизонтальні жалюзі також незамінні при оформленні офісних перекриттів, так як дозволяють ефективно організувати робочий простір.

Встановлюють жалюзі горизонтальні алюмінієві багатьма способами:

  • стандартні горизонтальні жалюзі кріпляться на вікно, у віконний проєм, на віконний проєм, до стіни і до стелі;
  • міжрамні горизонтальні жалюзі ставляться між віконними рамами дерев'яного вікна. Цей вид зручний тим, що підвіконня залишаються вільними. При цьому механізм управління виводиться в кімнату;
  • мансардні горизонтальні жалюзі монтуються на похилі вікна;
  • установка горизонтальних жалюзі на металопластикові (ПВХ) вікна можлива без свердління.

Ширина ламелі жалюзі горизонтальних металевих - 16 або 25 мм. Карниз з нижньою планкою, стрічку, шнур і драбинку можна підібрати в подібній кольоровій гамі, що дозволить готовому виробу виглядати цілісно та гармонійно.

Також жалюзі горизонтальні алюмінієві виготовляються у різних системах: Standart, Magnus, Venus і Mini. Кожна система має свої переваги і унікальна по-своєму.

Найбільш популярною є система Standart. Керування горизонтальними жалюзі в системі Standart здійснюється тростиною і шнуром. Тростина і шнур в системі Standart розміщуються поруч, з будь-якого зручного для Вас боку. За допомогою обертання тростини повертаються ламелі, забезпечуючи потрібний потік світла, а підняття і опускання виробу, на будь-яку зручну для Вас висоту, здійснюється шнуром управління.

Система Magnus дуже зручна у використанні. Керування горизонтальними жалюзі в системі Magnus здійснюється спеціальним ланцюжком, який розміщується з будь-якого зручного для Вас боку. Механізм управління системою Magnus дуже простий: поворот ламелі для забезпечення потрібного потоку світла, підняття і опускання жалюзі на будь-яку зручну для Вас висоту здійснюється за допомогою одного ланцюжка.

Жалюзі Venus - це унікальна система, що дозволяє економити місце у віконному прорізі завдяки максимальному наближенню до скла. Управління горизонтальними жалюзі в системі Venus здійснюється спеціальним ланцюжком, який розміщується з будь-якого зручного для Вас боку. Механізм кервання системою Venus дуже простий: поворот ламелі для забезпечення потрібного потоку світла, підняття і опускання жалюзі на будь-яку зручну для Вас висоту здійснюється за допомогою одного ланцюжка.

Система Mini ідеально підходить для маленьких нестандартних вікон. Крім невеликих акуратних розмірів виробу, система керування Mini відрізняється від Standart лише формою карниза. Така система дозволяє віконним конструкціям ширше відкриватися і візуально краще виглядати.

Крім іншого, існують алюмінієві жалюзі з технологією «зміщена пробивка» (Light Less). Ця система славиться максимальним захистом від сонячних променів. Специфіка полягає в тому, що ламелі виробу повністю приховують технологічні отвори. Зміщена пробивка отворів і профілювання алюмінієвої стрічки здійснюється за допомогою спеціального обладнання. Дана технологія має приємний зовнішній вигляд і дозволяє металевим горизонтальним жалюзі повністю затемнити приміщення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner