Кошик
1253 відгуків
+380 (67) 466-81-41
Спартаківська, 22, Біла Церква, Україна
Світ Комфорту - Ворота, ролети, автоматика для воріт, жалюзі
Залишити відгук

Ремонт автоматики для воріт

Установка автоматичної системи перетворює управління воротами в простий і комфортний процес. Правильно підібрана автоматика для воріт служить незамінним помічником у повсякденному житті. Але з роками недбале обслуговування або випадкові пошкодження можуть викликати неполадки в автоматичній системі. А такі непередбачені обставини, як раптові скачки напруги або погані погодні умови з різкими перепадами температур в змозі завдати навіть значної шкоди. І в результаті, тільки діагностика проблем, настройка, регулювання і ремонт відкатної, розпашної та секційної автоматики для воріт відновить колишню роботу системи.

Вартість сервісних послуг з встановлення, обслуговування та ремонту автоматики для воріт Ви можете дізнатися за телефоном +38 067 466 81 41.

Досвід Кваліфікація Оперативність
Досвід Кваліфікація Оперативність

Ремонт автоматики для воротЩоб уникнути зайвих витрат на діагностику, сервіс, ремонт і обслуговування в'їзної, гаражної та промислової автоматики для воріт варто дотримуватися простих, але дуже важливих інструкцій по експлуатації. Автоматика для воріт, як і будь-який механізм, вимагає дбайливого поводження, правильний монтаж і регулярне обслуговування. Надзвичайно важливо провести позапланову діагностику, налаштування, програмування і регулювання при виникненні найменших відхилень від норми в роботі автоматики. Це можуть бути сторонні шуми при русі стулок або тимчасові збої в роботі дистанційного керування. Не слід ігнорувати дрібні несправності, так як з часом вони неминуче приведуть до ремонту більш серйозних і дорогих проблем.

З огляду на відмінності в принципах роботи, кожному типу автоматики для воріт властиві окремі поломки. Зокрема, сервіс і ремонт відкатної автоматики для воріт найчастіше включає в себе заміну викривленою зубчастої рейки. Загальновідомий ремонт розпашної автоматики - це регулювання ослаблених кріплень приводу через безперервне вітрове навантаження на стулки. А ремонт секційної автоматики переважно полягає в заміні або налаштуванні направляючої шини. Однак існує ряд несправностей, які притаманні усім видам автоматики для воріт:

  • Проблеми з рухом: уповільнена або прискорена робота воріт; нерівномірне закриття; різка зупинка при відкритті; довільна зміна відкриття стулки в зворотну сторону; сторонні звуки в роботі двигуна; відсутність руху.
  • Збій кінцевих положень воріт або поломка кінцевих вимикачів.
  • Пошкодження автоматики внаслідок удару і потрапляння води, піску, бруду або комах в пристрій системи.
  • Поломки через перепади напруги або різке відключення живлення: порушення автоматичних налаштувань, поломка трансформатора, перегорання плат і запобіжників.
  • Зношування рухомих запчастин, висихання мастила обертових деталей.
  • Поломка дистанційного керування, відмова роботи окремих пристроїв системи.
  • Поломка або забруднення фотоелементів, порушення функції виявлення перешкод.

Дотримання базових правил використання, регулювання пристроїв і планове обслуговування в'їзної, гаражної та промислової автоматики для воріт довше збережуть систему в робочому стані. А в разі явної неполадки, важливо щоб сервіс, програмування та ремонт відкатної, розпашної або секційної автоматики проводився тільки досвідченим майстром.

Компанія Світ Комфорту кваліфікується на продажі будь-яких типів автоматики для воріт, а також надає якісний ремонт, сервісне обслуговування і установку відкатної, розпашної та секційної автоматики для воріт будь-якої складності. Фахівці Світ Комфорту з радістю проведуть сервіс, виконавши планову діагностику і заміну несправних деталей. Звертайтеся в Світ Комфорту за безкоштовною консультацією заради цінних порад і персональних рекомендацій по догляду за Вашою автоматикою.

Установка, обслуговування, ремонт автоматики для воріт: Київ, Київська область, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав, Вишгород, Славутич, Яготин, Богуслав, Березань, Сквира, Українка Коцюбинське, Гостомель, Кагарлик, Бородянка, Тетіїв, Узин, Миронівка, Рокитне, Тараща, Баришівка, Іванків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner