Кошик
1360 відгуків
+380 (67) 466-81-41
Спартаківська, 22, Біла Церква, Україна
Світ Комфорту - Ворота, ролети, автоматика для воріт, жалюзі
Залишити відгук

Ремонт шлагбаумів

Сучасна дійсність така, що огорож і охоронюваних територій з кожним днем ​​стає все більше. Суспільство всебічно прагне до безпеки. І в наш час шлагбаум - одна з найважливіших і невід'ємних складових сучасної контрольно-пропускної системи. Шлагбаум зберігає благоустрій території, безперервно контролюючи і обмежуючи вільний доступ. Даними пропускними системами користуються приватні, офісні, торговельні, складські та промислові організації. Однак цілодобове і безперервне функціонування шлагбаума нерідко призводить до збоїв і поломок, які можуть згубно позначитися на безпеці території, що охороняється. У зв'язку з цим, діагностика, сервіс, регулювання і ремонт шлагбаума є запорукою надійної роботи пристрою і важливою частиною обслуговування ручних і автоматичних шлагбаумів.

Вартість сервісних послуг з встановлення, обслуговування та ремонту шлагбаумів Ви можете дізнатися за телефоном +38 067 466 81 41.

Досвід Кваліфікація Оперативність
Досвід Кваліфікація Оперативність

Ремонт шлагбаумівВажливо враховувати, що інтенсивне використання системи шкодить всім типам автоматичних в'їзних шлагбаумів. Проблеми з роботою, необхідність настройки і ремонту можуть виникнути як у електромеханічних, так і у гідравлічних шлагбаумів. Першою ознакою вважається нерівномірний рух стріли, що ускладнює проїзд транспорту. З роками шлагбауми потребують ремонту балансувальної пружини, фіксації тумби і регулювання підйомних важелів. Також до популярних неполадок, які вимагають регулювання, програмування і ремонт шлагбаума або обслуговування стріл, відносять:

  • Проблеми з рухом: заклинювання стріли у відкритому чи закритому положенні; відсутність плавного руху стріли.
  • Неполадки через пошкодження: викривлення стріли; деформація тумби шлагбаума; зрив елементів кріплення; несправність допоміжних пристроїв (фотоелементи, сигнальна лампа).
  • Несправність механізму: сторонні звуки при роботі шлагбаума; замерзання або висихання мастила рухомих елементів; зношування деталей.
  • Наслідки нестабільної напруги і частого відключення електроенергії: збій програмних налаштувань; проблеми з проводкою; згоряння запобіжників і плат управління.
  • Поломка механізму аварійного розблокування шлагбаума.
  • Відсутність реакції на пульт дистанційного керування, зчитувач або кнопковий вимикач.
  • Проблеми з пристроями автоматичного управління: порушення програм блоку управління; збій функції виявлення перешкод; перегорання сигнальної лампи; поломка радіоприймача.
  • Знос окремих деталей шлагбаума: засмічення або несправність замку; поломка вузлів і болтових з'єднань.

Автоматичні шлагбауми часто піддаються ударам внаслідок автомобільних аварій. Але механічні пошкодження не основна загроза поломок і проблем. Шлагбаумам на автоматиці, як і всяким механізмам, необхідно проводити плановий сервіс, діагностику та ремонт. Шлагбаум довше залишається в робочому стані саме завдяки правильному монтажу, систематичному обслуговуванню, своєчасному сервісу та дотриманню всіх правил експлуатації і програмування.

Компанія Світ Комфорту кваліфікується на продажі будь-яких типів автоматичних шлагбаумів, а також надає якісний ремонт, сервісне обслуговування і установку автоматичних в'їзних та інтенсивних промислових шлагбаумів будь-якої складності. Фахівці Світ Комфорту з радістю проведуть сервіс, виконавши планову діагностику і заміну несправних деталей. Звертайтеся в Світ Комфорту за безкоштовною консультацією заради цінних порад і персональних рекомендацій по догляду за Вашим автоматичним шлагбаумом.

Установка, обслуговування, ремонт шлагбаумів: Київ, Київська область, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав, Вишгород, Славутич, Яготин, Богуслав, Березань, Сквира, Українка, Коцюбинське, Гостомель, Кагарлик, Бородянка, Тетіїв, Узин, Миронівка, Рокитне, Тараща, Баришівка, Іванків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner