-15%










FAAC C721 Kit автоматика для відкатних воріт комплект
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FAAC C721 Kit автоматика для відкатних воріт комплект
Комплект автоматики для відкатних воріт вагою до 800 кг і шириною воріт до 15 м FAAC C721 Kit.
Комплектація:
- Привід самоблокуючий FAAC C721 - з вбудованим Блоком Управління FAAC E721, сумісним з системами FAAC.
- Приймач вбудований FAAC XF FDS 433-868 - 1 шт.
- Фотоелементи безпеки FAAC XP 20B D - 1 комплект.
- Пульт FAAC XT2 FDS - 1 шт.
FAAC C721 Kit автоматика для відкатних воріт комплект www.svitkomfortu.com.ua
- Автоматичне закривання.
- Система виявлення перешкод в зоні дії фотоелементів - використовується для виявлення можливих перешкод, які можуть виникнути під час нормального руху воріт. За допомогою цієї функції, в разі наявності перешкоди, привід зупинить стулку і змінить напрямок на зворотній.
- Самоблокуючий привід. Це означає, що після зупинки приводу ваші ворота замкнені механічно і їх не можна відкрити руками. Завдяки цій функції немає необхідності в додатковому механічному блокуванні воріт замком.
- Плавний старт і плавна зупинка - це зменшення швидкості приводу, щоб уникнути сильного ривка при відкриванні і закриванні воріт. Це дозволяє воротам працювати плавно і безшумно.
- Можливість ручного розблокування воріт.
Опис, характеристики, зображення та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Розширена гарантія - більше року - діє за умови, коли офіційний представник виконує щорічне сервісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faac |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна ширина стулки | 6 м |
| Максимальна вага стулки | 800 кг |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність | 290 Вт |
| Напруга живлення | 24 В |
| Призначення автоматики | Для відкатних воріт |
| Швидкість руху стулки | 18 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Сигнальна лампа | Ні |
| Фотоелементи безпеки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок керування | Так |
| Час безперервної роботи, хв | 5 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Інтенсивність, % | 100 |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Споживання струму, А | 1.2 |
| Тип | Комплект |
| Зусилля, Н | 530 |
- Ціна: 46 530 ₴
