-15%






Петля для дверної москітної сітки алюмінієва антрацит
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля для дверної москітної сітки алюмінієва антрацит
В наявності весь асортимент запчастин для москітних сіток. Телефонуйте!
Петля для дверної москітної сітки алюмінієва антрацит призначена для відкриття і закриття дверної москітної сітки. Діаметр отворів - 4 мм.
Петля для дверної москітної сітки алюмінієва антрацит www.svitkomfortu.com.ua
Опис, характеристики, зображення та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decosun |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для дверей |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Петля |
| Тип сітки | Рамна |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 12x50x12 мм |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Особливість | Алюмінієва |
- Ціна: 264,71 ₴
