

Ламель для ролет біла 45 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ламель для ролет біла 45 мм
Комплектуючі для ролет. Запчастини для ролет.
Профіль для ролет білий 45 мм алюмінієвий пінонаповнений - неперфорований ролетний профіль роликової прокатки для захисних ролет.
Ламель для ролет біла 45 мм має оптимальну товщину алюмінієвої стрічки і якісне пінозаповнення, що забезпечує міцність ролетного профілю, роблячи захисну ролету довговічною, надійною, ударостійкою, вітростійкою.
Алюмінієвий профіль для ролет білий 45 мм стійкий до стирання при великій кількості циклів підйомів-опускань полотна ролет, завдяки якісному лакофарбовому покриттю, що забезпечує захист від корозії та ідеальний зовнішній вигляд.
Рекомендовані розміри рольставней з профілю 45 мм: максимальна ширина - 2200 мм, максимальна площа ролетного полотна - 4,4 м2. Вага пінозаповненого алюмінієвого профілю 45 мм: 2,2 кг м2.
Ламель для ролет біла 45 мм www.svitkomfortu.com.ua
Опис, характеристики, зображення та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy |
| Країна виробник | Україна |
| Вид комплектуючого | Ламель |
| Висота | 45 мм |
| Матеріал | Фарбований алюміній |
| Призначення | Для захисних ролет |
| Тип ламелі | Пряма |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 1000x45x8.7 мм |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Код | 400.145 |
| Особливість | Пінонаповнений профіль |
| Тип | Профілі для ролетних систем |
- Ціна: 74 ₴
